Oppo Enco Air TWS Kulaklık İncelemesi

×

Etiketler

Benzer Resimler

Oppo Enco Buds İnceleme - Uygun Fiyata Harika Kablosuz Kulaklık

Oppo Enco Buds İnceleme - Uygun Fiyata Harika Kablosuz Kulaklık

Oppo Enco Free2 kulaklık inceleme! - 999 TL fiyatı verelim mi?

Oppo Enco Free2 kulaklık inceleme! - 999 TL fiyatı verelim mi?

Oppo Enco Air TWS Kulaklık İncelemesi

Oppo Enco Air TWS Kulaklık İncelemesi

Oppo Enco Buds inceleme! - Oppo'dan uygun fiyatlı kulaklık!

Oppo Enco Buds inceleme! - Oppo'dan uygun fiyatlı kulaklık!

İnci gibi kulaklık: Oppo Enco W11 Bluetooth Kulaklık (Ürün İncelemesi)

İnci gibi kulaklık: Oppo Enco W11 Bluetooth Kulaklık (Ürün İncelemesi)

Oppo'nun ödüllü kulaklığı Enco Air inceleme!

Oppo'nun ödüllü kulaklığı Enco Air inceleme!

OPPO Enco W31 - Unleash the Power of Music

OPPO Enco W31 - Unleash the Power of Music

1024 × 1025
Battunique Oppo Kulak Içi Kulaklık 3.5 Mm Jack Girişli Fiyatı, Yorumları -  TRENDYOL

Battunique Oppo Kulak Içi Kulaklık 3.5 Mm Jack Girişli Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

1200 × 1800
Battunique Oppo Kulak İçi Kulaklık Mh130 Süper Bass Fiyatı, Yorumları -  TRENDYOL

Battunique Oppo Kulak İçi Kulaklık Mh130 Süper Bass Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

1200 × 1800
Oppo OP-ENCOW31S Kablosuz Bluetooth Kulaklık ( Türkiye Garantili) Fiyatı,  Yorumları - TRENDYOL

Oppo OP-ENCOW31S Kablosuz Bluetooth Kulaklık ( Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

1200 × 1800
Oppo Enco Air şu anda piyasaya bulabileceğiniz en iyi fiyat performans kulaklıklarından biri. İnceleme videomuzda Enco Air'ın tasarımına ve sunduğu özelliklere yakından bakıyoruz. https://www.technopat.net/2021/05/18/oppo-enco-air-incelemesi/

Öncelikle Oppo’nun kulaklıklarını gerçekten de beğendiğimi söylemek istiyorum. Daha önce yine Oppo’nun Enco W51 modeli ofisimize gelmişti. Ne beklediğimi bilmeden kutuyu açmış, telefonumla eşlemiştim. Ve Enco W51 hem ergonomi hem de ses kalitesi olarak beni memnun etmeyi başarmıştı.

Bu yüzden Oppo Enco Air için de bekletilerimi hiç düşük tutmadım ve iyi bir fiyat performans ürünü olmasını bekleyerek kutusunu açtım. Ve en sonda söylemem gerekeni en başta söylemek istiyorum. Enco Air 649 TL’lik fiyatıyla bence gerçekten de sağlam bir fiyat performans ürünü olmayı başarıyor.

Öncelikle Oppo Enco Air son derece rahat bir kulaklık. Kulağınıza takar takmaz çok hızlı bir şekilde eşlendiği telefonla bağlantı kuruyor. Bluetooth 5.2 bağlantısı kullanıyor ve 10 metrelik bir menzil içinde kulaklığı rahat rahat kullanabiliyorsunuz. Rahatlık kilit noktalardan biri. Çünkü akıllı saat ve kulaklık gibi ürünler sürekli tenimizle temas halinde olan ürünler. Bu ürünlerin ergonomisi, malzeme yapısı sağlıklı bir kullanım tecrübesi için çok önemli.

Enco Air’i son derece rahat bir şekilde kullandığımı söyleyebilirim. Kulaklığın tasarımı standart tipte ve kulağa kolayca oturuyor. Kulaklığın üzerine dokunarak veya basılı tutarak farklı fonksiyonları gerçekleştirebiliyorsunuz. Mesela iki kez dokunduğunuzda şarkı atlıyor, üç kez dokunduğunuzda ise Google Asistan’ı açıyor. Ama kulaklık kontrolünde benim en çok beğendiğim özellik kesinlikle basılı tutma fonksiyonu. Eğer sol kulaklığa dokunur ve basılı tutarsanız ses açılıyor, eğer sağ kulaklıkta aynı işlemi yaparsanız ses kısılıyor. Günümüzde çok fazla TWS kulaklık modelinde bu özelliği görmüyoruz. Oppo’nun tasarım tercihleri son derece doğru ve kulanım kolaylığı sağlıyor.

Oppo Enco Air Koruyucu Kutu Ne Kadar Etkili?

Kulaklığın kutusu da son derece önemli. TWS kulaklıklarda bu aksesuarın hızlı şarj etmesini, bize uzun kullanım sağlamasını ve en önemlisi kulaklıkları iyi korumasını bekliyoruz. Oppo Enco Air’in şarj kutusunda bulunan mıknatıslar kulaklıkları gayet iyi tutuyor. Ben pek çok deneme yaptım ama Enco Air’i kutudan önce kolayca düşüremiyorsunuz. Mıknatıslar kulaklıkların düşmesini engelleyecek kadar sıkı ve onları kullanmak istediğinizde kolayca çıkarabileceğiniz kadar da rahat. Yani ideal deneyimi sağlamayı başarıyor. Kutuyu yüzde 100’e şarj ettiğinizde 24 saatlik bir kullanım sağlıyor. Eğer aceleniz varsa kutuyu 10 dakika şarj ettiğinizde size ortalama 8 saat gibi bir kullanım sağlıyor.

Oppo akıllı telefonlarında hızlı şarja çok önem veren bir firma. Özellikle cihazlarını ilk 10-15 dakika içerisinde hazır hale getirmek isteyen kullanıcılara hitap ediyorlar. Oppo Enco Air de bu konuda çok başarılı. Ayrıca Enco Air’ın IPX4 sertifikası da bulunuyor. Böylece su sıçramalarına karşı koruma sağlanabiliyor.

Hem ses kalitesi açısından, hem düşük gecikmeli bağlantı sunabilmesi açısından hem de genel fonksiyonel yapısı açısından şu anda ülkemizde satılan en iyi fiyat/performans ürünlerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 649 TL’lik fiyatıyla bence bu fiyat aralığında en alınabilir TWS kulaklık olmuş.

#oppo #encoair #TWS #kulaklık

Technopat.net Yayın Kanalları ve Sosyal Medya Hesapları:
Site: https://www.technopat.net/
Forum/Sosyal Ağ: https://www.technopat.net/sosyal/
Twitch: https://www.twitch.tv/technopat
LinkedIn: https://tr.linkedin.com/company/technopat
Twitter: https://twitter.com/TechnopatNet
Instagram: https://www.instagram.com/technopatnet/
Facebook: https://www.facebook.com/Technopat/
YouTube: https://www.youtube.com/technopat
https://www.youtube.com/channel/UC-gs6ml23jQKvLC86LzpQ0g
Technopat Global YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCsh0Qd1GDHK8Hnvn02bluzA
Technopat Social English/International Section: https://www.technopat.net/sosyal/bolum/english-section.118/
Oppo Enco Buds İnceleme - Uygun Fiyata Harika Kablosuz Kulaklık. Oppo Enco Free2 kulaklık inceleme! - 999 TL fiyatı verelim mi?. Oppo Enco Air TWS Kulaklık İncelemesi. Oppo Enco Buds inceleme! - Oppo'dan uygun fiyatlı kulaklık!. İnci gibi kulaklık: Oppo Enco W11 Bluetooth Kulaklık (Ürün İncelemesi). Oppo'nun ödüllü kulaklığı Enco Air inceleme!. OPPO Enco W31 - Unleash the Power of Music. Battunique Oppo Kulak Içi Kulaklık 3.5 Mm Jack Girişli Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL. Battunique Oppo Kulak İçi Kulaklık Mh130 Süper Bass Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL. Oppo OP-ENCOW31S Kablosuz Bluetooth Kulaklık ( Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL.