Akıllı manyetik elektrikli kilit karşılığı (basaç) YENİ MODELİ ile tüm bas aç sorunlarınızı çözecek!

×

Etiketler

Benzer Resimler

Akıllı manyetik elektrikli kilit karşılığı (basaç) YENİ MODELİ ile tüm bas aç sorunlarınızı çözecek!

Akıllı manyetik elektrikli kilit karşılığı (basaç) YENİ MODELİ ile tüm bas aç sorunlarınızı çözecek!

Netelsan Akıllı Kapı Kilit Sistemleri

Netelsan Akıllı Kapı Kilit Sistemleri

Tec-920 Akıllı Kilit TECİMM

Tec-920 Akıllı Kilit TECİMM

1000 × 1000
Şifreli kart okuyucuların apartman kilidi ve basaç kilide bağlantısı ve basaç kilit yön değiştirme

Şifreli kart okuyucuların apartman kilidi ve basaç kilide bağlantısı ve basaç kilit yön değiştirme

Tec 925 Sensörlü Akıllı Kilit

Tec 925 Sensörlü Akıllı Kilit

1200 × 1600
Ürün Şemaları

Ürün Şemaları

3070 × 2125
Şifreli Geçiş

Şifreli Geçiş

1503 × 891
şifreli kapı kilidi bağlantı şeması

şifreli kapı kilidi bağlantı şeması

960 × 1332
Apartman kapılarınız için YENİ çıkan SESSİZ ve GÜVENLİ manyetik kartlı otomat kilidi nasıl çalışır?

Apartman kapılarınız için YENİ çıkan SESSİZ ve GÜVENLİ manyetik kartlı otomat kilidi nasıl çalışır?

Netelsan Akıllı Kilit Kurulumu | Akıllı Kilit Montajı

Netelsan Akıllı Kilit Kurulumu | Akıllı Kilit Montajı

Akıllı manyetik basaç'ın montajı, özellikleri, kullanım alanları ve kablolamasını bu videoda bulacaksınız. Video da geçen ürünlerin linklerini de veriyorum : Akıllı manyetik elektrikli kapı karşılığı : https://www.hirdavatfirsati.com/yeni-akilli-guvenli-manyetik-elektrikli-kapi-kilit-karsiligi-basac-

Marelli A702 şifre paneli : https://www.hirdavatfirsati.com/marelli-inox-kart-ve-sifreli-gecis-giris-sistemi-unitesi

Marelli A702 su geçirmez şifre paneli : https://www.hirdavatfirsati.com/marelli-paslanmaz-su-gecirmez-kart-ve-sifreli-gecis-giris-sistemi

Marelli uzaktan kumanda ve alıcı seti : https://www.hirdavatfirsati.com/marelli-kapiyi-uzaktan-kumandayla-acmak-icin-verici-ve-kumanda-seti

Marelli el göstergeçli (infraredli) çıkış butonu : https://www.hirdavatfirsati.com/marelli-no-touch-uzaktan-el-gostermeli-(infraredli)-inox-cikis-butonu-

YENİ AKILLI - GÜVENLİ MANYETİK ELEKTRİKLİ KAPI (KİLİT) KARŞILIĞI (ELEKTRİKLİ BASAÇ)

* NOT : Yeni gelen ürün işinizi çok daha kolaylaştırdı, artık kendi trafosuyla kullanmanıza gerek olmayan bu ürün sayesinde halihazırda kullandığınız trafoya bağlayabiliyorsunuz ve montajı çok daha kolaylaştı. Elde şu anda çok sınırlı ürün bulunuyor, bir an önce almanızı tavsiye ederiz.

* Evet yeniliklerin öncüsü www.hirdavatfirsati.com yine size sektörde çığır açan bir ürünü sunuyor. Piyasada en çok bilinen markaların basaçları dahi sorun yaratabilirken, bu manyetik elektrikli basaç bütün sorunlarınızı çözecek. Artık bozuk basaçları değiştirmekle uğraşmayacaksınız.

* Ürünün mantığı aslında çok basit, standart basaçlar bildiğiniz gibi dili tutan ve elektrik verince dili salan bir mandalla çalışır. Fakat özellikle apartman kapıları, çelik kapılar gibi ağır kapılarda bu mandal belli bir süre sonra çalışmamaya başlar. Bu, sırf basaçın suçu değildir, insanlar kapı açık mı diye ittirir kesin bu kapıları. Bu da kapının mandalı kırmasıyla ya da daha az bir parçasının tutmasıyla sonuçlanır. Büyük güvenlik sorununa sebep olan bu olayın manyetik elektrikli basaçta olması mümkün değildir; çünkü iki tarafı da normal kilit karşılığı gibi sabittir. Hem bozulma hem de güvenlik açığına sebep olan bu sorun ortadan kaldırılmıştır.

* Diğer bir önemli özelliği de kapı açılmadığı zaman belli bir süre sonra kendini kilitlemesidir. Normal basaçlarda (özellikle apartmanlarda çok görülür bu) dairelerden biri zile basar yanlışlıkla fakat gelen giden olmaz. Kapı açılmadığı sürece de basaç kendini tekrar kurmaz ve kapı açık kalır. Bu da önemli bir güvenlik açığıdır. Fakat bu üründe kapı açılmasa da 10 sn içinde manyetik kendini geri çeker ve kapı yeniden kilitlenir.

* Bunların yanı sıra manyetik kısımla çalışması ve elektrik kısmının arka planda kalması sayesinde su geçirmemesi ve bahçe kapıları gibi dış mekanlarda çok rahatlıkla kullanılabilmesi de çok önemli bir avantaj sunar. Diğer tüm basaçlar zamanla su alır ve çalışmaz. 2 ay su içerisinde çalıştırılıp testten geçmiştir.

* Şu anda 550.000 kez açıp kapama testinden geçmiş olan ürün bu özellikleriyle bir kere alınır ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Diğer ürünler gibi 6 ayda bir değiştirmenize gerek kalmaz.

* Fiyatları ilk başta yüksek gibi görünse de, ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi sayesinde piyasadaki ürünlerden çok daha ucuza gelmektedir. Uzun vadede bu ürün kesinlikle size çok daha uygun fiyatlara gelmiş olacaktır.

* Ürünü eğer isterseniz uzaktan kumandayla açılabilecek şekilde de isteyebilirsiniz. Opsiyonel olan bu özelliği sitemizden seçebilirsiniz. 1 adet kumandayla birlikte, birlikte size gelecek olan ürünü, uzaktan kumandayla da açabileceksiniz. Özellikle ofislerde kapıyı uzaktan açmak isteyenler için çok iyi bir özelliktir ve zaten alıcı trafonun içinde olacağı için montaj olarak da çok kolaydır. Tek yapmanız gereken ürünü bağlamak ve kumandanıza basmaktır. Eğer ekstra olarak kumanda isterseniz de "uzaktan kumandalı 1 ekstra kumanda" seçeneğini seçebilirsiniz, o zaman size Akıllı basaç+uzaktan kumanda alıcılı trafo+2 adet uzaktan kumanda gönderilecektir. (Sitedeki fiyat normal standart ürün içindir)

* Ürün monoblok tipi çelik kapı kilitlerine de uygundur ve bu model diğer markalar gibi daha pahalı değildir. Zaten özellikle çelik kapılarda kesin bu ürün kullanılmalıdır.

* Ürün elektrik verince çalışır.

* Elektrikli basaç kilit karşılıklarının yerine konulduktan sonra elektriğe bağlanır. Uzaktan kumanda, kart okuyucu, şifreli kapı otomatı, otomat düğmesi gibi herhangi bir ürüne basıldığı takdirde kapının açılmasını sağlar.

* Kapı kilitli olduğu takdirde kullanılmaz, sadece kapının dilini bırakma vazifesini görür.

* Sağı ve solu yoktur, iki tarafa göre de ayarlanabilir.

* Ayna ölçüleri : 23 cm x 3,2 cm . Derinliği : 4 cm (ölçülerde milimetrik ufak farklılıklar olabilir)
Akıllı manyetik elektrikli kilit karşılığı (basaç) YENİ MODELİ ile tüm bas aç sorunlarınızı çözecek!. Netelsan Akıllı Kapı Kilit Sistemleri. Tec-920 Akıllı Kilit TECİMM. Şifreli kart okuyucuların apartman kilidi ve basaç kilide bağlantısı ve basaç kilit yön değiştirme. Tec 925 Sensörlü Akıllı Kilit. Ürün Şemaları. Şifreli Geçiş. şifreli kapı kilidi bağlantı şeması. Apartman kapılarınız için YENİ çıkan SESSİZ ve GÜVENLİ manyetik kartlı otomat kilidi nasıl çalışır?. Netelsan Akıllı Kilit Kurulumu | Akıllı Kilit Montajı.